1 Foto Piso Pis C/ viento. Solvia inmobiliaria piso aranzueque Aranzueque 129m2 - 4 habitacions - 1 bany - 1.018€/m2 Piso de 129 m² en Aranzueque, Guadalajara Se trata de un piso de 129 m² distribuidos en salón-comedor, cocina, 4 dormitorios y 1... actualitzat fa 18 hores Afegir a favorits 131.300 € ha baixat 3.400 € Avisa´m si baixa