Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
89.000 €
Avisa´m si baixa
Aparcament cotxe a Paseo Independencia Zaragoza
Característiques principals
- 14 m2
- 6.357 €/m2
Informació detallada
SE VENDE PLAZA DE GARAJE EN CALLE SANCLEMENTE
Inmueble (Garaje) en el centro de la ciudad.
En venta por 89.000€.
Descripción de la finca:
Garaje en venta en calle Sanclemente.
Tiene 14 metros cuadrados.
Para coche grande.
De fácil acceso.
En la planta -2.
Vigilancia 24 horas.
última modificació
Distribució
- Superfície 14 m2
Galeria
Ubicació
Paseo Independencia Calle Felipe Sanclemente
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats