Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!
3.300 € Avisa´m si baixa
ha baixat 300 €

Aparcament cotxe a Centro Lucena

Molino

  • 9 m2
  • 367 €/m2

GARAJE EN VENTA EN LUCENA

SBRE-0140191 Garaje en venta en Lucena , tiene 9 m² de superficie.
Visita sin compromiso
PROCEDENCIA BANCARIA, SIN COMISIONES!!

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • Superfície 9 m2
Anunci: 38793000002493

Ubicació

Centro Molino

Navega pel mapa fent clic a sobre
 

Contactar Grupo Poslo

Referència de l´anunci habitaclia/SBRE-0140191:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…