Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
114.900 €
Avisa´m si baixa
Apartament a Los Narejos_Punta Calera Alcázares (Los)
Característiques principals
- 59 m2
- 1 hab.
- 1 bany
- 1.947 €/m2
Informació detallada
APARTAMENTO PLANTA BAJA MAS GRAJE CERRADO MUY GRANDE A 200 METROS DE LA PLAYA
UN PRECIOSO APARTAMENTO EN PLANTA BAJA SITUADO EN LA ZONA DE LA PLAZA 525 DE LOS ALCAZARES.
A UNOS 300 METROS DE LAS HERMOSAS PLAYAS DEL MAR MENOR ESTA PROPIEDAD OFRECE
UNA PEQUEÑA PERO AMPLIA TERRAZA A POCOS PASOS DEL NIVEL DEL SUELO, ENTRANDO EN UN SALÓN / COMEDOR DE BUEN TAMAÑO CON UNA COCINA INDEPENDIENTE Y PATIO INTERIOR DE SERVICIO.
1 DORMITORIO DOBLE CON ARMARIOS EMPOTRADO Y UN BAÑO FAMILIAR.
ESTA PROPIEDAD SE VENDE COMPLETAMENTE AMUEBLADA Y ESTÁ EN UNA GRAN UBICACIÓN, PERFECTA PARA EL POTENCIAL DE ALQUILER, VACACIONES FAMILIARES O PARA VIVIR TODO EL AÑO.
VISITAS MUY RECOMENDADAS!!!
última modificació
Distribució
- 1 habitació
- Superfície 59 m2
- Balcó / Terrassa 5 m2
- 1 bany
Característiques generals
- Moblat
- Aire Acondicionat
- Any construcció 2004
- A prop de transport públic
Galeria
Ubicació
Los Narejos_Punta Calera
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
114.900 € Preu de l´anunci
3.361 €/m2€/m2 población
1.947 €/m2€/m2 de l´anunci
42% més econòmic que la mitja*
¿Cuánto te gustaría pagar?
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats