Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!
749.000 € Avisa´m si baixa
ha baixat 50.999 €

Apartament a Altea la vella Altea

  • 244 m2
  • 3 hab.
  • 3 banys
  • 3.070 €/m2

Distribució

  • 3 habitacions
  • Superfície 244 m2
  • 3 banys

Característiques generals

  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año
Anunci: 52725000002711

Ubicació

Altea la Vella

Navega pel mapa fent clic a sobre
749.000 € Preu de l´anunci
3.595 €/m2€/m2 población
3.070 €/m2€/m2 de l´anunci
15% més econòmic que la mitja*
¿Cuánto te gustaría pagar?
Veure evolució €/m2 a Altea
 

Contactar ADVANCED PROPERTY GROUP

Referència de l´anunci habitaclia/TA-48345:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…