Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
160.000 €
Avisa´m si baixa
Apartament amb calefacció a Centro - Plaza Mayor Ciudad Real
Característiques principals
- 74 m2
- 2 hab.
- 1 bany
- 2.162 €/m2
Informació detallada
Inmobiliaria Correal ofrece un apartamento en venta en Ciudad Real
Inmobiliaria Correal les ofrece un excelente apartamento en todo el centro de la ciudad y exterior a la calle. La vivienda se distribuye en salón, cocina amueblada con salida a un tendedero, dos dormitorios, baño, entrada y distribuidor. Exterior con dos huecos a la calle. Luminoso con orientación oeste. Suelos de parque. Calefacción individual de gas ciudad. Armario empotrado. Video portero. Aire acondicionado. La vivienda esta en un estado excelente. Dentro del precio va incluido los honorarios de la inmobiliaria. Asesoramiento Jurídico e Hipotecario gratuito. Mejor ver.
última modificació
Distribució
- 2 habitacions
- Superfície 74 m2
- 1 bany
- Cuina Tipus Office: No
- Traster
Característiques generals
- Calefacció
- Sense plaça aparcament
- Aire Acondicionat
- Any construcció 1997
Equipament comunitari
- Ascensor
Galeria
Ubicació
Centro - Plaza Mayor Calle Ciruela
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
160.000 € Preu de l´anunci
1.792 €/m2€/m2 población
2.162 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats