Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
Informació detallada
VIVIENDA EN VENTA EN LEPE, HUELVA
Venta de vivienda en Lepe, Huelva. Vivienda ubicada en planta primera, consta de 78 m2 de superficie construida, una habitación doble y una habitación sencilla, un baño.
Si desea ampliar información no dude en contactar con nosotros.
0% comisión a compradores para este activo. Ikesa informa que no cobra comisión de ningún tipo por inmuebles procedente de Entidades Financieras y Fondos de Inversión, así como producto de Obra Nueva.
El precio no tiene incluido aquellos gastos que por Ley le pudiera corresponder a la parte adquiriente tales como IVA/ITP, Notaria, Registro.
Ikesa es agencia homologada de diferentes Entidades Financieras, disponemos de la mayor oferta de la provincia, visite nuestra web: ikesainmobiliaria.es
última modificació
Distribució
- Superfície 78 m2
Característiques generals
- Planta número 1
- Any construcció 2008
Galeria
Ubicació
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
78.000 € Preu de l´anunci
1.081 €/m2€/m2 población
1.000 €/m2€/m2 de l´anunci
7% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats