Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
800.000 €
Avisa´m si baixa
Apartament a Baquèira Naut Aran
Característiques principals
- 121 m2
- 3 hab.
- 2 banys
- 6.612 €/m2
Informació detallada
Apartamento en el Nin de Beret
Apartamento sito en el Nin de Beret, a tan solo 200m del telesilla 'esquiros' en la cota 1700m de Tanau- Baqueira.
Como nuevo, totalmente reformado y equipado.
Cuenta con salón comedor con chimenea, cocina americana, tres dormitorios dobles, dos baños completos.
Balconera con impresionantes vistas sobre la estación de Baqueira, luminoso y soleado.
Con plaza de parking y trastero.
#ref:APA_413
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 121 m2
- 2 banys
Característiques generals
- Sense aire acondicionat
Equipament comunitari
- Sense ascensor
Galeria
Ubicació
Baquèira NIN DE BERET BLOQUE 4 BAJO 1º PARKING Nº38 TRASTERO Nº3
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
800.000 € Preu de l´anunci
4.207 €/m2€/m2 comarca
6.612 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats