Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
570.000 €
Avisa´m si baixa
Apartament a Tarifa ciudad Tarifa
Característiques principals
- 81 m2
- 2 hab.
- 2 banys
- 7.037 €/m2
Informació detallada
Moderno apartamento con vistas al mar en Tarifa
Moderno apartamento de reciente construcción en Tarifa, situado en una excelente ubicación a 4 minutos del centro y de la playa.
Esta vivienda ofrece vistas al mar y se distribuye en 2 dormitorios, 2 baños, salón comedor-cocina y terraza. Plaza de garaje opcional, a consultar.
Edificio recientemente construido con un diseño moderno. Además, dispone de spa entre sus zonas comunes.
Una oportunidad de inversión para disfrutar del estilo de vida de Tarifa.
última modificació
Distribució
- 2 habitacions
- Superfície 81 m2
- Terrassa 12 m2
- 2 banys
Característiques generals
- Aire Acondicionat
- Planta número 2
Equipament comunitari
- Ascensor
Galeria
Ubicació
Tarifa Ciudad
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
570.000 € Preu de l´anunci
4.891 €/m2€/m2 población
7.037 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats