Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
168.000 €
Avisa´m si baixa
Apartament amb calefacció aparcament a Tavernes de la Valldigna
Característiques principals
- 103 m2
- 2 hab.
- 1 bany
- 1.631 €/m2
Informació detallada
Precioso Apartamento Tavernes de la Valldigna
Descubre este magnífico apartamento en la playa, ideal para disfrutar del sol y el mar todo el año. Con una superficie generosa de 103 metros cuadrados, esta propiedad cuenta con dos amplias habitaciones que ofrecen comodidad y tranquilidad. Totalmente reformado, no tendrás que preocuparte por nada; su instalación eléctrica nueva y las tuberías renovadas garantizan un hogar seguro y funcional desde el primer día. Ubicado en Tavernes de la Valldigna, podrás aprovechar su cercanía a servicios locales mientras disfrutas del ambiente relajante junto al mar Mediterráneo. ¡Todo esto por un increíble precio de solo 168.000 €! No pierdas esta oportunidad única: tu sueño costero te está esperando aquí.
última modificació
Distribució
- 2 habitacions
- Superfície 103 m2
- 1 bany
Característiques generals
- Calefacció
- Plaça aparcament
- Moblat
- Aire Acondicionat
- Planta número 5
- Any construcció 1972
Equipament comunitari
- Ascensor
Galeria
Ubicació
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
168.000 € Preu de l´anunci
1.539 €/m2€/m2 población
1.631 €/m2€/m2 de l´anunci
¿Cuánto te gustaría pagar?
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats