Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
205.000 €
Avisa´m si baixa
Apartament amb calefacció aparcament a Avenida Elvas Badajoz
Característiques principals
- 73 m2
- 2 hab.
- 1 bany
- 2.808 €/m2
Informació detallada
Apartamento seminuevo, totalmente amueblado con plaza de garaje y trastero , con rentabilidad
Amplio y luminoso apartamento de dos dormitorios, totalmente amueblado, con garaje y trastero, con jardines y zonas comunes privadas, ideal para inversores por su rentabilidad, visitelo
Demanar més dades a l´anunciantúltima modificació
Distribució
- 2 habitacions
- Superfície 73 m2
- 1 bany
- Cuina Tipus Office: No
- Traster
Característiques generals
- Calefacció
- Plaça aparcament
- Moblat
- Aire Acondicionat
- Planta número 3
- Any construcció 2006
- A prop de transport públic
Equipament comunitari
- Ascensor
Galeria
Ubicació
Avenida Elvas Calle Julio Cienfuegos Linares
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
205.000 € Preu de l´anunci
1.875 €/m2€/m2 población
2.808 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats