Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
75.000 €
Avisa´m si baixa
Àtic amb calefacció aparcament a Ciudad Rodrigo
Característiques principals
- 95 m2
- 3 hab.
- 2 banys
- 789 €/m2
Informació detallada
Ático en venta
Superf. 95 m², útil 78 m², 3 habitaciones (3 dobles), 1 baño, 1 aseo, cocina, comedor, terraza, suelos tarima, garaje (opcional), calefacción, portero automático, vidrios dobles, año construcción 2000, gastos comunidad 16 €, agua, luz, gas, carpintería interior roble, exterior, orientación Sur oeste, soleado, garaje opcional.
Demanar més dades a l´anunciantúltima modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 95 m2
- 1 bany
- 1 Lavabo
- Cuina Tipus Office: No
Característiques generals
- Calefacció
- Plaça aparcament
- Sense aire acondicionat
- Planta número 2
- Any construcció 2000
Equipament comunitari
- Sense ascensor
Galeria
Ubicació
Calle Carcabas
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
75.000 € Preu de l´anunci
834 €/m2€/m2 población
789 €/m2€/m2 de l´anunci
5% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats