Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Àtic a Rocafonda Mataró

  • 120 m2
  • 5 hab.
  • 1.400 €/m2

Ático de 5 habitaciones para reformar !!!!

Ático en Rocafonda de unos 120 m2, comedor de 30 m2, cocina independiente de origen, baño completo para reformar, 5 habitaciones (2 dobles), galería, balcón, suelos de terrazo, ascensor, piso soleado, para reformar a su gusto. [IW]

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 5 habitacions
  • Superfície 120 m2

Característiques generals

  • Any construcció 1974
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año

Equipament comunitari

  • Ascensor
Anunci: 46948000000732

Ubicació

Rocafonda

Navega pel mapa fent clic a sobre
168.000 € Preu de l´anunci
1.552 €/m2€/m2 distrito
1.400 €/m2€/m2 de l´anunci
10% més econòmic que la mitja*
Veure evolució €/m2 a Mataró (Rocafonda)
 

Contactar MATEO LOBATO

Referència de l´anunci habitaclia/1983:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…