Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
280.000 €
Avisa´m si baixa
Àtic amb calefacció a Norte Santa Pola
Característiques principals
- 93 m2
- 3 hab.
- 2 banys
- 3.011 €/m2
Informació detallada
Ático, Santa Pola, Playa de Levante.
Imagina despertar cada día con el suave murmullo del mar desde este precioso ático en la Playa de Levante, Santa Pola. Con una superficie de 93 m², este hogar te ofrece tres dormitorios, dos de ellos dobles, y dos baños, uno en suite. La cocina, completamente amueblada y equipada, se abre a una terraza de 15 m² donde las vistas despejadas te invitan a relajarte. Equipado con aire acondicionado y amueblado, este ático en tercera planta, construido en 2008, es perfecto para disfrutar del buen tiempo y la cercanía a la playa y al campo de golf Alenda. Además, cuenta con ascensor y un par de armarios empotrados para maximizar el espacio. ¿Te lo imaginas? Tu nuevo hogar te espera.
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 93 m2
- Terrassa 16 m2
- 2 banys
Característiques generals
- Calefacció
- Moblat
- Aire Acondicionat
- Planta número 3
- Any construcció 2008
Equipament comunitari
- Ascensor
Galeria
Ubicació
Norte
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
280.000 € Preu de l´anunci
2.917 €/m2€/m2 distrito
3.011 €/m2€/m2 de l´anunci
¿Cuánto te gustaría pagar?
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats