Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
195.000 €
Avisa´m si baixa
Casa amb aparcament a Centro Alcázares (Los)
Característiques principals
- 215 m2
- 4 hab.
- 3 banys
- 907 €/m2
Informació detallada
Sobrepilares en Los Alcázares, con un gran garaje en la parte de abajo. Cuenta con cuatro dormitorios, salón-comedor, cocina independiente con acceso a un patio interior. Tiene tres baños, dos de ellos con ducha y uno con bañera. Se cobra comisión al comprador [IW]
Demanar més dades a l´anunciantúltima modificació
Distribució
- 4 habitacions
- Superfície 215 m2
- 3 banys
Característiques generals
- Plaça aparcament
- Aire Acondicionat
Galeria
Ubicació
Centro
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
195.000 € Preu de l´anunci
3.361 €/m2€/m2 población
907 €/m2€/m2 de l´anunci
73% més econòmic que la mitja*
¿Cuánto te gustaría pagar?
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats