Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
68.000 €
Avisa´m si baixa
Casa a Pescadores - Saladillo Algeciras
Característiques principals
- 122 m2
- 3 hab.
- 1 bany
- 557 €/m2
Informació detallada
Se vende casa de 122 metros cuadrados distribuida en dos plantas más azotea, ideal para quienes buscan una vivienda cómoda y funcional.
La vivienda cuenta con 3 dormitorios, 1 baño completo, cocina independiente y salón, ofreciendo una distribución práctica para el día a día. Dispone además de azotea, perfecta como espacio exterior para disfrutar del aire libre o habilitar como zona de ocio.
Ubicada en una zona tranquila, con acceso a servicios cercanos, esta casa representa una buena oportunidad tanto como vivienda habitual como inversión.
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 122 m2
- 1 bany
Característiques generals
Galeria
Ubicació
Pescadores - Saladillo
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
68.000 € Preu de l´anunci
1.465 €/m2€/m2 población
557 €/m2€/m2 de l´anunci
62% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats