Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Casa a Arcos de la Frontera

  • 105 m2
  • 3 hab.
  • 1 bany
  • 1.143 €/m2

Casa en venta en Jédula, 3 dormitorios.

Casa independiente en Jédula de tres dormitorios en planta baja, salón, cocina/comedor, baño y patio; en planta primera cuenta con una habitación y azotea

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 3 habitacions
  • Superfície 105 m2
  • Terreny 150 m2
  • 1 bany

Característiques generals

  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año
Anunci: 24180000000821

Ubicació

Navega pel mapa fent clic a sobre
120.000 € Preu de l´anunci
1.268 €/m2€/m2 población
1.143 €/m2€/m2 de l´anunci
10% més econòmic que la mitja*
Veure evolució €/m2 a Arcos de la Frontera
 

Contactar INMOBILIARIA PACO RODRIGUEZ

Referència de l´anunci habitaclia/2142:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…