Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
20.000 €
Avisa´m si baixa
Casa a Miranda Cartagena
Característiques principals
- 32 m2
- 1 hab.
- 1 bany
- 625 €/m2
Informació detallada
SE VENDE MÓVIL HOME SIN EL TERRENO
SE VENDE MÓVIL HOME SIN EN EL TERRENO , PARA INSTALAR EN UN TERRENO QUE TENGA USTED.
¡Tu casa propia por mucho menos de lo que imaginas! ???
¿Estás buscando un espacio funcional, económico y listo para instalar?
Es el modelo 2010 de 32m².Cuenta con una distribución moderna y muy bien aprovechada:
??? 1 Salón-comedor acogedor
?? 1 Cocina equipada
?? 1 Baño completo
???1 Un dormitorio confortable
Es la solución ideal si buscas independencia, una segunda vivienda de fin de semana o una inversión inteligente. ¡No dejes que se te adelanten!¿Quieres verla en persona y resolver tus dudas?
IMPORTANTE: NO SE VENDE EL TERRENO DÓNDE ESTA.
última modificació
Distribució
- 1 habitació
- Superfície 32 m2
- 1 bany
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
20.000 € Preu de l´anunci
1.928 €/m2€/m2 distrito
625 €/m2€/m2 de l´anunci
68% més econòmic que la mitja*
¿Cuánto te gustaría pagar?
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats