Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
45.000 €
Avisa´m si baixa
Casa a Coronada (La)
Característiques principals
- 140 m2
- 3 hab.
- 1 bany
- 321 €/m2
Informació detallada
CASA EN VENTA, SITUADA EN LA CORONADA
Se vende casa en el centro de La Coronada, la vivienda necesita algo de reforma, cuenta con salón, cocina, baño, cuatro habitaciones, patio, trastero, desván y tiene altura para edificar otra vivienda arriba. Para mas información puede contactar conmigo en el o visitar nuestra oficina sita en Villanueva de la Serena, Plaza de las Pasaderas 5. AGENCIA INMOBILIARIA EXTREMAFINCAS. 19 AÑOS DE EXPERIENCIA NOS AVALAN.
Demanar més dades a l´anunciantúltima modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 140 m2
- Terreny 140 m2
- 1 bany
Característiques generals
Galeria
Ubicació
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
45.000 € Preu de l´anunci
1.126 €/m2€/m2 provincia
321 €/m2€/m2 de l´anunci
71% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats