Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!
135.000 € Avisa´m si baixa
ha baixat 45.000 €

Casa amb piscina a Can Massuet del Far Dosrius

Avinguda Can Massuet

  • 95 m2
  • 3 hab.
  • 1 bany
  • 1.421 €/m2

Casa por reformar, con terreno, ideal cultivo

Casa con piscina por rehabilitar.

La casa está ubicada en una parcela rústica de 3859m2 de terreno. La casa está okupada. Se vende desokupada.

Para mas info consultar con la agencia

Tenemos servicio financiero con nuestros asesores para mirar vuestra hipoteca en las mejores condiciones posibles!

CATALÀ

Casa amb piscina, per rehabiliar

La casa està ubicada a una parcel·la rústica de 3859m2 de terreny. La casa està okupada. Es ven desokupada.

Per a més info consulteu amb l'agència.

Tenim servei financer amb els nostres assessors per mirar la vostra hipoteca en les millors condicions possibles!
Visita'ns a Instagram: @lookhome_serveis_immobiliaris.

AMGLÈS

House with stables and pool, all to reform.

The house is located on a 3859m2 plot of land. The house is occupied . It is sold unoccupied.

For more information consult the agency.

We have a financial service with our advisers to look at your mortgage in the best possible conditions!
Visit us on Instagram: @lookhome_serveis_immobiliaris.

última modificació

Distribució

  • 3 habitacions
  • Superfície 95 m2
  • Terreny 3859 m2
  • 1 bany
  • Cuina Tipus Office: No

Característiques generals

  • Piscina pròpia
  • Sense plaça aparcament
  • Sense aire acondicionat
  • Any construcció 1995
  • Vistes a la muntanya
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    99 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    99 kg CO2 m2 / año
Anunci: 23729003907080

Ubicació

Can Massuet del Far Avinguda Can Massuet

Navega pel mapa fent clic a sobre
135.000 € Preu de l´anunci
2.825 €/m2€/m2 comarca
1.421 €/m2€/m2 de l´anunci
50% més econòmic que la mitja*
Veure evolució €/m2 a Dosrius
 

Contactar LookHome, Serveis Immobiliaris

Referència de l´anunci habitaclia/202361 :

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…