Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Casa a San Felipe - El Almendral - La Merced Jaén

  • 76 m2
  • 4 hab.
  • 1 bany
  • 395 €/m2

Chalet adosado en Calle Obispo Arquellada, Jaén

PM155362. Chalet en Jaén con una superficie de 76 m² que se distribuye en salón comedor, cocina, 4 dormitorios y 1 baño. Bien ubicada. DE PROCEDENCIA BANCARIA, SIN COMISIONES!!
Si desea ampliar información: Alberto

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 4 habitacions
  • Superfície 76 m2
  • 1 bany

Característiques generals

  • Sense plaça aparcament
  • Sense aire acondicionat
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año
Anunci: 38793000003041

Ubicació

San Felipe - El Almendral - La Merced Obispo Arquellada

Navega pel mapa fent clic a sobre
30.000 € Preu de l´anunci
1.673 €/m2€/m2 población
395 €/m2€/m2 de l´anunci
76% més econòmic que la mitja*
Veure evolució €/m2 a Jaén
 

Contactar Grupo Poslo

Referència de l´anunci habitaclia/PM155362:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…