Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
177.000 €
Avisa´m si baixa
Casa a Centro Jerez de la Frontera
Característiques principals
- 249 m2
- 10 hab.
- 5 banys
- 711 €/m2
Informació detallada
CASA EN UNO DE LOS BARRIOS CON MAS ARTE DEL CENTRO DE JEREZ !!
¡¡ VIVIENDA A REFORMAR EN SAN MIGUEL !! Casa de 249 metros dividida en dos plantas . Planta baja : dos estudios con pequeñas cocinas y baños aparte y un piso con salon comedor, dos dormitorios, cocina y baño. Patio central de luces.
-Planta de arriba con dos apartamentos con salón -comedor dos dormitorios , cocina y baño
-Dos terrazas transitables
-5 viviendas en total : 8 dormitorios+ 4 cocinas +5 baños , dos terrazas y un patio
¡¡ IDEAL PARA HACER VIVIENDAS TURISTICAS EN UN SOLO EDIFICIO en una zona con mucho encanto !!
#ref:7987
última modificació
Distribució
- 10 habitacions
- Superfície 249 m2
- Terreny 145 m2
- 5 banys
Característiques generals
- Sense aire acondicionat
- Exempt
Galeria
Ubicació
Centro
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
177.000 € Preu de l´anunci
1.928 €/m2€/m2 distrito
711 €/m2€/m2 de l´anunci
63% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats