Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
Casa a Centro ciudad Linares
Característiques principals
- 297 m2
- 6 hab.
- 3 banys
- 269 €/m2
Informació detallada
Se vende casa en el centro.
Se vende espectacular casa, ubicada en el centro de Linares, concretamente en la calle Tetuán, con todos los servicios necesarios a su alcance.
Construida en el año 1968 y sujeta a reforma.
Con una superficie de 297 m², 252 m² útiles. Cuenta con 6 habitaciones y 3 baños.
Consta de 3 plantas de 99 m² cada una y un local en la planta baja.
Oportunidad para hacer una gran inversión.
Contacta con nosotros si deseas más información.
última modificació
Distribució
- 6 habitacions
- Superfície 297 m2
- Terreny 101 m2
- 3 banys
Característiques generals
- Sense plaça aparcament
- Sense aire acondicionat
- Any construcció 1968
Galeria
Ubicació
Centro ciudad Tetuán
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
79.900 € Preu de l´anunci
937 €/m2€/m2 población
269 €/m2€/m2 de l´anunci
71% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats