Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Casa a El Carmen - La Barrera Lucena

  • 144 m2
  • 3 hab.
  • 2 banys
  • 521 €/m2

casa monturque

MAgnifica casa con patio y pozo, amueblada,
PLANTA BAJA, salon, cocina, lavadero, trastero, baño, terraza y patio
PLANTA PRIMERA tres dormitorios y baño completo

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 3 habitacions
  • Superfície 144 m2
  • Terrassa 15 m2
  • Terreny 108 m2
  • 2 banys

G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año
Anunci: 26111000000766

Ubicació

El Carmen - La Barrera

Navega pel mapa fent clic a sobre
75.000 € Preu de l´anunci
1.234 €/m2€/m2 población
521 €/m2€/m2 de l´anunci
58% més econòmic que la mitja*
Veure evolució €/m2 a Lucena
 

Contactar INMO CASA

Referència de l´anunci habitaclia/casa en Moriles:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…