Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
285.000 €
Avisa´m si baixa
Casa amb aparcament a Manlleu
Característiques principals
- 197 m2
- 4 hab.
- 2 banys
- 1.447 €/m2
Informació detallada
CASA EN VENTA EN EL PARC DEL BENET
Casa de 200m2 construidos en venta en Manlleu, en el Parc del Benet. Zona residencial muy tranquila, al lado del parque del Benet. En la planta baja tiene garaje para 2 coches y salida a jardín de 50m2. Primera planta espaciosa con sala de estar con salida a balcón, un aseo, y cocina office amplia con chimenea y salida a terraza de 25m2 y un espacio independiente de lavadero para poner la lavadora. En la segunda planta tiene 4 habitaciones (2 dobles y 2 individuales) y un baño completo con bañera. La casa dispone de calefacción de gasóleo y ventanas de aluminio con doble cristal. Casa muy completa y bien equipada.
#ref:CAS_87
última modificació
Distribució
- 4 habitacions
- Superfície 197 m2
- Terreny 120 m2
- 2 banys
Característiques generals
- Plaça aparcament
- Sense aire acondicionat
Galeria
Ubicació
Calle Arnald De Corco
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
285.000 € Preu de l´anunci
1.120 €/m2€/m2 población
1.447 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats