Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
87.500 €
Avisa´m si baixa
Casa a Molares (Los)
Característiques principals
- 173 m2
- 4 hab.
- 1 bany
- 506 €/m2
Informació detallada
Casa de 173 m con 4 habitaciones en Los Molares
Casa situada en Licenciado A. Castillo, Los Molares (41750), Sevilla. Ubicación tranquila y espaciosa, ideal para familias que buscan confort y amplitud.
Con 173 m², la vivienda ofrece 4 dormitorios y 1 baño. Distribución práctica y habitaciones amplias que se adaptan a distintas necesidades.
Edificio de uso residencial, con distribución pensada para aprovechar cada metro.
La zona ofrece servicios y comercios a mano, así como buena conectividad para desplazarse por la provincia. Contacta para más información.
última modificació
Distribució
- 4 habitacions
- Superfície 173 m2
- 1 bany
- Traster
Característiques generals
- Any construcció 1945
Galeria
Ubicació
Licenciado A. Castillo
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
87.500 € Preu de l´anunci
1.175 €/m2€/m2 comarca
506 €/m2€/m2 de l´anunci
57% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats