Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
Informació detallada
!!Vivienda en Morelabor!!
¿Busca una vivienda para terminar a su gusto a un precio irresistible?
Aquí le presentamos esta auténtica maravilla, en el tranquilo y precioso pueblo de Morelabor, a apenas 30 minutos de la capital.
Esta vivienda cuenta con una superficie de 189 metros, en una sola planta, donde poder hacer la vivienda a su gusto y su sueños.
!!No lo dude y venga a visitarla!!
última modificació
Distribució
- Superfície 125 m2
- Terreny 189 m2
- Traster
Característiques generals
- Any construcció 2019
- A prop de transport públic
Galeria
Ubicació
Calle F GARCIA LORCA (LAB)
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
24.500 € Preu de l´anunci
1.946 €/m2€/m2 provincia
196 €/m2€/m2 de l´anunci
90% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats