Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
250.000 €
Avisa´m si baixa
Casa a Olula del Río
Característiques principals
- 260 m2
- 6 hab.
- 3 banys
- 962 €/m2
Informació detallada
Olula del RíoCasa
Casa en CENTRO, con 260 m² construidos, 6 dormitorios, 3 baños, nuevo, exterior, 3 plantas del edificio. CASA DE TRES PLANTAS EN EL CENTRO DE OLULA. EN LA PLANTA BAJA CUENTA CON UN LOCAL COMERCIAL LISTO PARA PONER UN NEGOCIO Y TIENE SALIDA DE HUMOS ASI COMO LICENCIA PARA APERTURA TINE 135 METROS. EN LA PLANTA PRIMERA ENCONTRAMOS UNA HERMOSA VIVIENDA CON UN RECIBIDOR CON VISTA ABIERTA A LA ESCALERA, DOS BAÑOS, UNA DORMITORIO,, COCINA, DESPANSA Y PATIO INTERIOR.
EN LA SEGUNDA PLANTA NOS ENCONTRAMOS CON 4 HABITACIONES, 1 BAÑO, UN LAVADERO Y ACCESO A UNA BUHARDILLA COMPUESTA CON UN APARTAMENTO DE UN DORMITORIO CON TERRAZA Y BAÑO.
LA CASA ESTA EN PERFECTAS CONDICIONES Y CON MATERIALES DE PRIMERA
última modificació
Distribució
- 6 habitacions
- Superfície 260 m2
- 3 banys
Característiques generals
Galeria
Ubicació
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
250.000 € Preu de l´anunci
904 €/m2€/m2 comarca
962 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats