Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
94.500 €
Avisa´m si baixa
Casa a Santiago de La Ribera San Javier
Característiques principals
- 47 m2
- 2 hab.
- 1 bany
- 2.011 €/m2
Informació detallada
Bungalow en venta en Santiago de la Ribera, 2 dormitorios.
¡¡SIN COMISIÓN AL COMPRADOR!! Encantador bungalow en venta en San Javier, Santiago de la Ribera. Este acogedor hogar cuenta con 2 dormitorios, 1 baño, 2 terrazas perfectas para disfrutar del buen clima de la zona, y está completamente amueblado. Con una buena ubicación cerca de todos los servicios y a pocos minutos de la playa. Cuenta con un porche con dos trasteros, lo que te ofrece mucho almacenamiento adicional. Esta propiedad de segunda mano necesita algunas reformas para personalizarla a tu gusto, y poder disfrutarla en familia o como inversión para alquiler turístico ¡No pierdas la oportunidad y llámanos para visitara!
última modificació
Distribució
- 2 habitacions
- Superfície 47 m2
- Terreny 92 m2
- 1 bany
- Traster
Característiques generals
- Any construcció 1985
Galeria
Ubicació
Santiago de La Ribera ACADEMIA GENERAL DEL AIRE
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
94.500 € Preu de l´anunci
2.458 €/m2€/m2 población
2.011 €/m2€/m2 de l´anunci
18% més econòmic que la mitja*
¿Cuánto te gustaría pagar?
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats