Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
108.000 €
Avisa´m si baixa
Casa amb piscina a Tarancón
Característiques principals
- 100 m2
- 1 hab.
- 1 bany
- 1.080 €/m2
Informació detallada
Este casa / chalet se encuentra en LAS CARMELITAS, 16400, TARANCON, . Es un casa / chalet que tiene 100 m2 de los cuales 80 m2 son útiles sobre parcela de 1000 m2; dispone de 1 habitaciones y 1 baño, piscina con depuradora y pulpo eléctrico de limpieza, barbacoa, jardines, arbolado; caseta para herramientas de 30 m2. garaje.
Es una finca rústica.
!!!! PRECIO REBAJADO !!!!!
Inmobiliaria Teógenes, tu inmobiliaria amiga!!!!
Encuentra más en
última modificació
Distribució
- 1 habitació
- Superfície 100 m2
- Terreny 1000 m2
- 1 bany
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
108.000 € Preu de l´anunci
1.041 €/m2€/m2 población
1.080 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats