Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Casa a Tobarra

  • 100 m2
  • 4 hab.
  • 1 bany
  • 750 €/m2

2960 CASA CON PATIO, TOBARRA

CASA CON PATIO, TOBARRA. Se vende amplia casa de 100 m2, con cuatro habitaciones, dos baños y un amplio salón. Cuenta con una cocina y despensa para almacenamiento, en la parte superior dispone de una amplia buhardilla. Puedes consultar más inmuebles en nuestra página

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 4 habitacions
  • Superfície 100 m2
  • Terreny 328 m2
  • 1 bany
  • Cuina Tipus Office: No

Característiques generals

  • Sense plaça aparcament
  • Sense aire acondicionat
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año
Anunci: 35612000000684

Ubicació

Navega pel mapa fent clic a sobre
75.000 € Preu de l´anunci
955 €/m2€/m2 comarca
750 €/m2€/m2 de l´anunci
21% més econòmic que la mitja*
Veure evolució €/m2 a Tobarra
 

Contactar DELENE INMOBILIARIA

Referència de l´anunci habitaclia/2960:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…