Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!
69.000 € Avisa´m si baixa
ha baixat 26.000 €

Casa amb calefacció a Torralba del Río

  • 243 m2
  • 6 hab.
  • 1 bany
  • 284 €/m2

Casa en Torralba del Rio

Vivienda con encanto en Torralba del Rio. La misma se distribuye en planta baja, primera y segunda. La Planta baja se distribuye en cocina – comedor, un aseo, recocina, cuarto de caldera y hueco de escalera. La Planta primera se distribuye en amplio salón – comedor, despensa, baño completo con bañera y 2 dormitorios. La planta segunda se distribuye en 4 dormitorios y habitación con acceso a bajo cubierta. Cuenta con calefacción de gasoil.

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 6 habitacions
  • Superfície 243 m2
  • 1 bany
  • Traster

Característiques generals

  • Calefacció
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año
Anunci: 30033000000626

Ubicació

Navega pel mapa fent clic a sobre
69.000 € Preu de l´anunci
1.557 €/m2€/m2 comarca
284 €/m2€/m2 de l´anunci
82% més econòmic que la mitja*
Veure evolució €/m2 a Torralba del Río
 

Contactar AZCÁRATE

Referència de l´anunci habitaclia/2349:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…