Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
380.000 €
Avisa´m si baixa
Casa amb calefacció a Urbanitzacions Tortosa
Característiques principals
- 220 m2
- 5 hab.
- 3 banys
- 1.727 €/m2
Informació detallada
Tortosa, urb Mig cami, chalet, Piscina climatizada, garaje
Se vende chalet situado en la Urbanización Mig Camí de Tortosa, una de las zonas residenciales más solicitadas y valoradas de la ciudad. La vivienda destaca por su privacidad y excelente ubicación, ideal para disfrutar de la tranquilidad sin renunciar a la cercanía de todos los servicios.
La propiedad dispone de 5 habitaciones, 3 baños completos, cocina totalmente equipada y un luminoso salón-comedor con espacios confortables y funcionales. Además, cuenta con garaje privado, piscina climatizada y una parcela completamente vallada, ofreciendo máxima seguridad e intimidad.
Una oportunidad ideal para familias que buscan confort, espacio y calidad de vida en una de las mejores ubicaciones de Tortosa. [IW]
última modificació
Distribució
- 5 habitacions
- Superfície 220 m2
- Terreny 1371 m2
- 3 banys
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
380.000 € Preu de l´anunci
1.175 €/m2€/m2 población
1.727 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats