Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
Casa a Valls
Característiques principals
- 160 m2
- 3 hab.
- 2 banys
- 663 €/m2
Informació detallada
Casa en venta en Valls Espacio y confort en buen estado
Casa en venta en Valls. Con una superficie total de 160 m² distribuido en varias plantas. Dispone de un solar de 40 m² por planta. La casa cuenta con 3 habitaciones y 1 depacho.
Incluye un baño completo y un aseo, además de armarios empotrados. Se encuentra en buen estado de conservación, lo que permite un traslado inmediato sin complicaciones.
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 160 m2
- Terreny 40 m2
- 2 banys
Característiques generals
Galeria
Ubicació
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
106.000 € Preu de l´anunci
1.157 €/m2€/m2 población
663 €/m2€/m2 de l´anunci
43% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats