Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
33.000 €
Avisa´m si baixa
Casa a martires 102 a Roda (La)
Característiques principals
- 163 m2
- 202 €/m2
Informació detallada
Casa en venta en Roda La.
Si buscas una casa para hundir o reformar y dejarla tu gusto para comenzar una nueva vida. AQUI LA TIENES.
Ubicada en una zona tranquila y a unos minutos del centro. Cuenta con 163 m2 construidos y 126 m2 de parcela.
No lo pienses e infórmate.
SIN COMISIÓN DE INMOBILIARIA.
última modificació
Distribució
- Superfície 163 m2
- Terreny 126 m2
Característiques generals
- Any construcció 1975
- Exempt
Galeria
Ubicació
Martires 102
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
33.000 € Preu de l´anunci
1.149 €/m2€/m2 población
202 €/m2€/m2 de l´anunci
82% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats