Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
103.000 €
Avisa´m si baixa
Casa a calle san pablo 1 a Pollos
Característiques principals
- 200 m2
- 7 hab.
- 2 banys
- 515 €/m2
Informació detallada
Oportunidad Casa en Pollos de siete dormitorios, dos baños,.
Oportunidad Casa en Pollos de siete dormitorios, dos baños, cocina amueblada con electrodomésticos, muy soleada, Patio, Cochera -Merendero. FINANCIAMOS LA COMPRA DE ESTE INMUEBLE SIN ENTRADA Y AL 100%!!!!
Demanar més dades a l´anunciantúltima modificació
Distribució
- 7 habitacions
- Superfície 200 m2
- Terreny 250 m2
- 2 banys
- Cuina Tipus Office: No
- Traster
Característiques generals
- Xemeneia
- Plaça aparcament
- Moblat
- Sense aire acondicionat
- Any construcció 1985
- A prop de transport públic
Galeria
Ubicació
Calle San Pablo 1
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
103.000 € Preu de l´anunci
1.736 €/m2€/m2 provincia
515 €/m2€/m2 de l´anunci
70% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats