Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
230.000 €
Avisa´m si baixa
Casa adossada amb calefacció aparcament piscina a Alcoi
Característiques principals
- 140 m2
- 3 hab.
- 2 banys
- 1.643 €/m2
Informació detallada
CASA UNIFAMILIAR ADOSADA EN VENTA
Unifamiliar en venta en Alcoy. La casa dispone de comedor cocina con salida a la dos terrazas de la vivienda, tres dormitorios, el principal con vestidor, un baño y un aseo. Ventanales de PVC, suelo de tarima y puertas de madera. Mosquiteras en todas las ventanas. Perfecto para entrar a vivir. Zona muy tranquila. Patio-jardín de 43m2. Garaje privado con capacidad para dos vehiculos y trastero bajo escalera amplio. Piscina comunitaria. [IW]
Demanar més dades a l´anunciantúltima modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 140 m2
- 2 banys
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
230.000 € Preu de l´anunci
1.349 €/m2€/m2 población
1.643 €/m2€/m2 de l´anunci
¿Cuánto te gustaría pagar?
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats