Visita virtual
Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Casa adossada amb aparcament a Coripe

  • 190 m2
  • 605 €/m2

ADADOSO A DOS CALLES CON GARAJE

Casa mata en solar de 190 m2 (100 m2 de vivienda, 30 de zona de garaje y 60 m2 de patio ) situado en una de las mejores zonas de Coripe, cerca del complejo deportivo, con fachada a dos calles, desde una se accede a la vivienda y desde la otra al garaje. Está construida en una sola planta, distribuida hall de entrada, salón-comedor, cocina con despensa, 3 dormitorios, un baño, dos patios y garaje. REFERENCIA: 20711

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • Superfície 190 m2
  • Terrassa 50 m2
  • Terreny 190 m2

Característiques generals

  • Plaça aparcament
  • Any construcció 1992
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año
Anunci: 24759000001692

Ubicació

Navega pel mapa fent clic a sobre
115.000 € Preu de l´anunci
1.175 €/m2€/m2 comarca
605 €/m2€/m2 de l´anunci
48% més econòmic que la mitja*
Veure evolució €/m2 a Coripe
 

Contactar FINVESUR

Referència de l´anunci habitaclia/20711:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…