Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
88.000 €
Avisa´m si baixa
Casa adossada a calle teso 7 a Seca (La)
Característiques principals
- 111 m2
- 3 hab.
- 2 banys
- 793 €/m2
Informació detallada
Chalet adosado en venta en Teso, 7
¡ Oportunidad !
Vivienda unifamiliar a la venta en La Seca, Valladolid.
La vivienda está distribuida en salón-comedor, tres dormitorios, terraza, cocina, dos cuarto de baño y vestíbulo. Dispone, además, de un amplio patio y garaje.
Cuenta con suelos de gres, ventanas de aluminio, puertas interiores de pino.. . Precisa reforma para entrar a vivir, pero ofrece muchas posibilidades.
Buenas comunicaciones por carretera (VP-9902 y Cl-610).
Próximo a servicios e infraestructuras básicos como centros educativos, comercios, supermercados, farmacias, zonas verdes.. .
SIN COMISIÓN.
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 111 m2
- Terreny 471 m2
- 2 banys
- Cuina Tipus Office: No
- Traster
Característiques generals
- Sense plaça aparcament
- Sense aire acondicionat
- Any construcció 2007
Galeria
Ubicació
Calle Teso 7
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
88.000 € Preu de l´anunci
1.736 €/m2€/m2 provincia
793 €/m2€/m2 de l´anunci
54% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats