Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
Casa adossada amb aparcament piscina a Zona Carrefour - Urbanizaciones Torrevieja
Característiques principals
- 92 m2
- 3 hab.
- 2 banys
- 1.988 €/m2
Informació detallada
Adosado con solárium y vistas a las Salinas en residencial con piscina
Acogedor adosado en residencial tranquilo con gran piscina comunitaria, cerca de todos los servicios y a solo 3,5 km de las playas de Torrevieja.
La vivienda dispone de terraza delantera con entrada para coche, porche, salón-comedor, cocina independiente con galería exterior, 1 aseo, 1 baño completo y 2 dormitorios, uno de ellos con salida a terraza y vistas a las Salinas de Torrevieja.
Además, cuenta con un espacio habilitado como tercer dormitorio con aire acondicionado propio y un fantástico solárium privado.
Ubicación ideal, con parada de autobús cercana y conexión al centro, comercios y playas.
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 92 m2
- 2 banys
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
182.900 € Preu de l´anunci
3.283 €/m2€/m2 distrito
1.988 €/m2€/m2 de l´anunci
39% més econòmic que la mitja*
¿Cuánto te gustaría pagar?
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats