Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
310.000 €
Avisa´m si baixa
Casa adossada amb calefacció a Xinzo de Limia
Característiques principals
- 260 m2
- 3 hab.
- 2 banys
- 1.192 €/m2
Informació detallada
SE VENDE ADOSADO CON FINCA EN XINZO DE LIMIA
ESTE FANTÁSTICO ADOSADO SE DISTRIBUYE EN:
- PLANTA BAJA: GARAJE PARA VARIOS COCHES DE 80M2
- PLANTA PRIMERA: 3 HABITACIONES, SALÓN, COCINA Y 2 BAÑOS
- BAJO CUBIERTA
TIENE UNA FINCA DE 200M2 CON POZO
PRÓXIMA A SERVICIOS DE PRIMERA NECESIDAD COMO: CENTROS DE SALUD, SUPERMERCADOS, FARMACIAS, PISCINAS....
LLÁMA PARA VISITARLO
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 260 m2
- Terreny 200 m2
- 2 banys
Característiques generals
- Calefacció
- Sense plaça aparcament
- Any construcció 1987
Galeria
Ubicació
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
310.000 € Preu de l´anunci
1.399 €/m2€/m2 provincia
1.192 €/m2€/m2 de l´anunci
15% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats