Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
Casa aparellada a Miguel Esteban
Característiques principals
- 158 m2
- 3 hab.
- 3 banys
- 608 €/m2
Informació detallada
Casa en venta en Miguel esteban
Agencia inmobiliaria Consulting Alcazar de San Juan VENDE:
CHALET ADOSADO en MIGUEL ESTEBAN, 158 m2 CONSTRUIDOS.
La VIVIENDA cuenta con 2 PLANTAS
PLANTA BAJA: Amplio salon, Cocina amueblada, 1 Aseo, Cochera, Patio Exterior y Piscina COMUNITARIA.
PRIMERA PLANTA: 3 DORMITORIOS, 2 BAÑOS COMPLETOS uno con Plato de Ducha y otro con Bañera, Trastero.
Calidades de la vivienda: Ventanas Climalit, Suelo de Gres, Calefaccion de Gasoil.
Dispone de servicios como Supermercados, Colegio/instituto, Farmacias, Centro de salud.
Ubicacion 1 hora y 20 minutos de Toledo, a 15 minutos de Alcázar de San Juan y 1 hora y media de Madrid.
Posibilidad de financiación al 100% a través de nuestro departamento financiero kíron.
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 158 m2
- 3 banys
Característiques generals
- Any construcció 2006
Galeria
Ubicació
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
96.000 € Preu de l´anunci
636 €/m2€/m2 comarca
608 €/m2€/m2 de l´anunci
4% més econòmic que la mitja*
¿Cuánto te gustaría pagar?
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats