Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
130.000 €
Avisa´m si baixa
Casa aparellada a Palmete Sevilla
Característiques principals
- 213 m2
- 3 hab.
- 1 bany
- 610 €/m2
Informació detallada
Casa en venta en Sevilla
CASA EN VENTA EN LA DOCTORA
Casa situada en el barrio de la Doctora. Casa reformada a estrenar. Tiene reformado fontanería, instalación eléctrica, solería, alicatado, cocina y baño a falta únicamente de que el comprador compre las puertas. Cuenta con 105 m² construidos. Esta vivienda es de planta baja.
En la planta baja encontrarás un amplio salón con cocina abierta, 3 dormitorios y 1 baño.
Ubicada en una zona familiar y tranquila, rodeada de todo lo necesario para el día a día, colegios, supermercados, farmacias, parada de autobús.. .
No lo dudes y ven a visitarla sin ningún tipo de compromiso. Además, te ofrecemos un estudio financiero gratuito para conseguir tu hipoteca ideal. ¡Llámanos!
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 213 m2
- 1 bany
Característiques generals
- Any construcció 1978
- A prop de transport públic
Galeria
Ubicació
Palmete
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
130.000 € Preu de l´anunci
1.646 €/m2€/m2 distrito
610 €/m2€/m2 de l´anunci
63% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats