Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Casa aparellada a Teis Vigo

  • 66 m2
  • 3 hab.
  • 2 banys
  • 2.727 €/m2

Casa en venta en Teis

Vendemos casa en Teis que necesita algo de reforma en la primera planta. En esa planta hay dos habitaciones, la cocina, un baño y una terraza. En la segunda planta está el salón, una habitación y otro baño. Llámanos y te asesoramos y ayudamos en su financiación. Este anuncio no es vinculante y puede contener errores; se muestra a título informativo y no contractual.

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 3 habitacions
  • Superfície 66 m2
  • Terrassa 15 m2
  • Terreny 80 m2
  • 2 banys
  • Cuina Tipus Office: No

Característiques generals

  • Sense plaça aparcament
  • Sense aire acondicionat
  • Any construcció 1960
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año
Anunci: 46377000000202

Ubicació

Teis

Navega pel mapa fent clic a sobre
180.000 € Preu de l´anunci
3.472 €/m2€/m2 distrito
2.727 €/m2€/m2 de l´anunci
21% més econòmic que la mitja*
Veure evolució €/m2 a Vigo (Teis)
 

Contactar OK CASA

Referència de l´anunci habitaclia/18026:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…