Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
Dúplex amb calefacció a Palafolls
Característiques principals
- 100 m2
- 2 hab.
- 1 bany
- 1.820 €/m2
Informació detallada
Se ofrece este dúplex de 2 habitaciones ubicado en primer piso, con acceso por escalera (sin ascensor), ideal para quienes buscan amplitud y una propiedad con gran potencial de renovación.
La unidad se desarrolla en dos niveles y cuenta con:
Dos dormitorios con buena iluminación natural
Amplio living/comedor
Cocina independiente
Baño completo
Espacios adicionales tipo playroom o escritorio
Terraza propia con parrilla
Se destaca por sus techos altos, detalles en madera y una distribución funcional que brinda independencia entre áreas sociales y privadas.
Estado general a reciclar, ideal para modernizar y personalizar a gusto. Excelente oportunidad tanto para vivienda como para inversión.
última modificació
Distribució
- 2 habitacions
- Superfície 100 m2
- Terrassa 35 m2
- 1 bany
- Cuina Tipus Office
- Traster
Característiques generals
- Calefacció
- Sense plaça aparcament
- Moblat
- Aire Acondicionat
- Any construcció 1990
- A prop de transport públic
Equipament comunitari
- Sense ascensor
Galeria
Ubicació
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
182.000 € Preu de l´anunci
2.175 €/m2€/m2 población
1.820 €/m2€/m2 de l´anunci
16% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats