Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
430.000 €
Avisa´m si baixa
Dúplex amb aparcament a Rojales
Característiques principals
- 87 m2
- 2 hab.
- 2 banys
- 4.943 €/m2
Informació detallada
Apartamento Planta Media, Guadalmina Alta, Costa del Sol.2 Dormitorios, 2 Baños, Construidos 100 m².Posición : Área Comercial, Cerca de Golf, Cerca de Tiendas, Cerca de Ciudad, Cerca de Colegios, Urbanización.Orientación : Sureste.Estado : Renovado Recientemente.Piscina : Comunitaria.Climatización : Aire Acondicionado, A/A Caliente, A/A Frio.Vistas : Golf, Urbanas, Calle.Caracteristicas : Terraza Cubierta, Paddle Tenis, Pista de Tenis.Muebles : Sin Amueblar.Cocina : Equipada.Jardin : Comunitario.Seguridad : Recinto Cerrado, Portero Automático.Aparcamiento : Subterráneo.Categoría : Reventa.
última modificació
Distribució
- 2 habitacions
- Superfície 87 m2
- 2 banys
Característiques generals
- Plaça aparcament
- Aire Acondicionat
Galeria
Ubicació
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
430.000 € Preu de l´anunci
3.288 €/m2€/m2 población
4.943 €/m2€/m2 de l´anunci
¿Cuánto te gustaría pagar?
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats