Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
298.000 €
Avisa´m si baixa
Dúplex amb calefacció a Vielha Vielha e Mijaran
Característiques principals
- 117 m2
- 3 hab.
- 3 banys
- 2.547 €/m2
Informació detallada
PISO EN VIELHA
Edificio plurifamiliar de tres plantas sobre rasante, en pleno centro de Vielha, el corazón del Valle de Arán (Lleida). Se tratan de dos pisos situados en las plantas segunda y tercera con accesos independientes. Son pisos autorizados como residencia de trabajadores de oficina de correos exclusivamente. El uso de calificación del suelo es administrativo por lo que no autoriza un uso de vivienda residencial.
El precio no incluye el ITP
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 117 m2
- 3 banys
Característiques generals
- Calefacció
- Sense plaça aparcament
- Sense aire acondicionat
- Planta número 2
Equipament comunitari
- Ascensor
Galeria
Ubicació
Vielha Carrèr Sarriulèra
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
298.000 € Preu de l´anunci
3.902 €/m2€/m2 población
2.547 €/m2€/m2 de l´anunci
35% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats