Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
2.248.200 €
Avisa´m si baixa
Edifici a calle doctor indalecio caballero 2 a Láchar
Característiques principals
- 7.197 m2
- 76 banys
- 312 €/m2
Informació detallada
PRECIO NEGOCIABLE. Se vende un lote de 38 viviendas unifamiliares de tipo chalet adosado construidas sobre un solar de 6.045m2 en término municipal de Láchar. Las viviendas están ejecutadas al 57%. Se componen de planta baja, planta alta y planta sótano para garaje. 3 dormitorios y 2 baños. Estructura de hormigón armado, cubierta inclinada acabada en teja curva. Las fachadas presentan un acabado de enfoscado y pintura. No se han implementado sistemas de protección contra incendios en el diseño actual.
A 10km del Aeropuerto Federico García Lorca, a 22km de Granada.
última modificació
Distribució
- Superfície 7197 m2
Característiques generals
- Any construcció 2005
- Exempt
Equipament comunitari
- Sense ascensor
Galeria
Ubicació
Calle Doctor Indalecio Caballero 2
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats