Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!
70.000 € Avisa´m si baixa
ha baixat 5.000 €

Terreny residencial a calle amargura 7 a Sant Feliu de Codines

Calle amargura 7

  • 171 m2
  • 409 €/m2

Solar en venta en Sant Feliu de Codines

Superficie total 171 m², solar superficie solar 171 m².

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • Superfície 171 m2
Anunci: 26390003988903

Ubicació

Calle amargura 7

Navega pel mapa fent clic a sobre
 

Contactar INMOBILIARIA A DINS

Referència de l´anunci habitaclia/100007:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…