Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
43.000 €
Avisa´m si baixa
Local comercial a urgell 15 a Mollerussa
Característiques principals
- 63 m2
- 683 €/m2
Informació detallada
Local comercial en Venta en Mollerussa.
¿Quieres ser el propietario de un nuevo negocio en Mollerussa? ¡Esta es tu oportunidad!
Local con una superficie de 55m2 útiles y 63m2 construidos, adaptable a muchos negocios con varias dependencias y aseo.
Listo para entrar, con mínima reforma tendrás tu negocio en marcha!
Ven a nuestra oficina para más información.
última modificació
Distribució
- Superfície 63 m2
Característiques generals
- Any construcció 1962
Galeria
Ubicació
Urgell 15
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats